NotatkaPrasowa Poznan 30 11 2

Wielkopolski Inkubator Ekoprzedsiębiorczości 2 grudnia 2021 roku w Pałacu Działyńskich w Poznaniu przedstawił założenia i dotychczasowy przebieg realizacji projektu UE "Inkubacja przedsiębiorstw na rzecz rozwoju elektromoblilności i ICT" w ramach WRPO 2014+ oraz działalność statutową spółki podczas konferencji "Poznańska przedsiębiorczość a unjna poltyka na rzecz innowacji" - inteligentne miasto, czyli jakie" Smart City po Poznańsku w ramach panelu "Branża motoryzacyjna w transformacji - czy Poznań jest gotów na elektromobllność".

W konferencji wzięli udział m.in. posłowie na Sejm RP z Województwa Wielkoposlkiego i do Parlamentu Europejskiego z Wielkopolski, pełnomocnik Prezydenta ds. Funduszy Europejskich, pełnomconik Prezydenta Poznania ds. Smart City oraz dyrektor biura Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w Brukseli.

Celem wsparcia rozwoju miasta Poznania i regionu Wielkopolska tematami debaty były także; Cyfrowa Rewolucja w UE - szanse i wyzwania, Znaczenie cyfryzacji w biznesie, zwłaszcza małym i średnim, Strategia inwestycji UE w zakresie badań naukowych i innowacji, Oferta programu "Horyzont Europy" dla poznańskich firm.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o tym i o innych wydarzeniach, w których bierze udział Wielkopolski Inkubator Ekoprzedsiębiorczości na https://www.linkedin.com/company/71105218/admin/ oraz na https://www.instagram.com/wieinkubator/

Całość konferencji dostępna na https://lnkd.in/ec5NGf2h 

Więcej informacji nt. projektu "Inkubacja przedsiębiorstw na rzecz rozwoju elektromobilności i ICT" na https://www.wieinkubator.pl/aktualnosci 

Jesteś zainteresowany jedną z naszych usług?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Slider